Agenda

26 november 2017Herfstconcert
bekijk de hele agenda

Sponsors

word ook sponsor


Speel mee

alle vacatures

Repertoire

UITVOERINGEN

Opera

V. Bellini

La Sonnambula

 

Il Pirata

G. Bizet

Carmen

 

De Parelvissers

A. Boïto

Mephistofele

Fr. von Flotow

Martha

Chr. W. von Gluck

Orfeo ed Euridice

P. Mascagni

Cavalleria Rusticana

G. Puccini

Edgar

G. Verdi

Aïda

 

Atilla (selectie)

 

Don Carlos

 

Giovanni d’Arco

 

La Traviata

 

MacBeth

 

Messa da Requiem

 

Nabucco

R. Waters

Ça Ira

Operette

 

 

S. Jones

The Geisha

C. Millöcker

Der Bettelstudent

J. Offenbach

Die Banditen

 

Die Schöne Helena

 

La Vie Parisienne

 

La Périchole

J. Strauss

Die Fledermaus

 

Der Zigeunerbaron

R. Stolz

Frühjahrsparade

Fr. von Suppé

Boccaccio

C. Zeller

Der Vogelhändler

Musical

J. Herman

Mame

J. Kern

Showboat

J. Stein

Rags

J. Taylor

Charlie Girl

 

 

Cantate, Oratorium e.a

J.S. Bach

‘Am ersten Weihnachtsfeiertage’

 

‘Wer da glaubet und getauft wird’

 

Johannes Passion

 

Magnificat in D, BWV 243

Jan Blockx Vlaamsche Dansen

J. Brahms

Alt-Rhapsodie op. 53

Akademische Festival Ouvertüre

M.A. Charpentier

Messe de Minuit

 

Te Deum

L. Cherubini

Requiem in C

 

Requiem in d

M. van Delft

Mis opus 15

J. van Dijk

Des Sänfers Fluch

A. Dvorák

Stabat Mater

G. Fauré

Requiem

C. Franck

Psaume 150

Ch. Gounod

Messe Solemnelle de Sainte Cécile

E. Grieg

Landerkennung

P. van Gulick

Stabat Mater (Nederlandse première)

Cantate “Schipperskunst in Nassaustad” (première)

G.F. Händel

Anthem: Let thy hand be strengthened

 

Johannes Passion

 

Judas Maccabäus

 

Psalm 112 Laudate pueri Dominum

 

The Messiah

J. Haydn

Die Schöpfung

 

Paukenmesse

A. Honegger

Oratorio de Noëll

P. McCartney

Liverpool Oratorio

K. Jenkins

The Armed Man

Ad de Jong Un Dia en la Vida del Pescador (première)

F. Mendelssohn-Bartholdy

3 Geistliche Lieder

 

Elias

 

Die Erste Walpurgisnacht

 

Hymne

 

Lauda Sion

 

Symphonie Kantate Lobgesang

W.A. Mozart

Krönungsmesse

 

Laudate Dominum

 

Motette: Exsultate, Jubilate KV 165

 

Requiem

F. Poulenc

Gloria

 

Stabat Mater

S. Prokofieff

Alexander Newsky

C. Puccini

Messa di Gloria

S. Rachmaninoff

The Bells

A. Ramírez

Misa Criolla

J.G. Rheinberger

Stabat Mater

J. Rutter

Feel the spirit

 

Requiem

Fr. Schubert

Messe in G-dur D 167

 

Mirjam’s Siegesgesang

R. Schumann

Requiem für Mignon, op. 98b

H. Stoop

Sterrenhemel (cantate voor mannenkoor en orkest)

 

Stemming

 

Stad

I. Strawinsky

Oedipus Rex

 

Psalmensymphonie

E. Tinel

Godelieve (Muziekdrama)

Vivaldi Antonio:

Gloria

Alexander Voormolen Baron Hop Suites

 

 

Symfonisch repertoire

 

 

 

L. van Beethoven

Symfonie nr. 1

 

Symfonie nr. 2

 

Symfonie nr. 3

 

Symfonie nr. 7

H. Berlioz

Ouverture ‘Le Carnaval Romain’

G. Bizet

Suite “L’Arlesienne”

F.A. Boieldieu

Ouverture ‘De Kalief van Bagdad’

J. Brahms

Hongaarse Dansen

 

Symfonie nr. 2

A. Dvorák

Slavische dansen

 

Symfonie nr. 6 in D op. 60

 

Symfonie nr. 4 (8) op. 88

 

Symfonie nr. 9 in e op. 95 ‘Uit de Nieuwe Wereld’

 

Symfonisch gedicht ‘Het Gouden Spinnewiel’

M. de Falla

Suite no. 2 uit ‘El Sombrero de tres Picos’

G. Fauré

Pelléas et Mélisande

C. Franck

Rédemption

 

Symfonie in d

N. Gade

Ouverture ‘Hamlet’

E. Grieg

Peer Gynt Suite 1 en 2

G.Fr. Händel

Suite uit ‘Watermusic’

P. Hindemith

Suite uit ‘Tuttifäntchen’

Ch. Ives

The Unanswered Question

O. Ketting

Time Machine

F. Mendelssohn-Bartholdy

Ouverture ‘De Hebriden’

W.A. Mozart

Ouverture ‘Don Giovanni’

 

Symfonie nr. 29

 

Symfonie nr. 40

M. Ravel

Boléro

G. Rossini

Ouverture ‘L’Italiana in Algeri’

 

Ouverture La Scala di Seta

Fr. Schubert

Ouverture ‘Rosamunde’

 

Symfonie no. 3 in D

J. Sibelius

Symfonisch gedicht ‘Finlandia’

N. Skalkottas

Vijf Griekse Dansen voor strijkorkest

J. Strauss

An der Schönen blauen Donau (wals)

 

Jockey Polka

 

Ouverture ‘Die Fledermaus’

 

Rosen aus dem Süden

 

Unter Donner und Blitz

R. Strauss

Blazersserenade in Es

Fr. von Suppé

Ouverture ‘Leichte Kavallerie’

S. Tanejev

Ouverture uit ‘Oresteja’

P. Tsjaikowski

Symfonie nr. 5

R. Wagner

Siegfried Idyll

K. Weill

Symfonie nr. 2

Ballet

 

 

 

P. Chihara

The Tempest

J. van Dijk

De Kikvorst

Soloconcerten en Liedrepertoire

 

 

 

J.S. Bach

Concert voor viool en strijkorkest, BWV 1041

L. van Beethoven

Ouverture Egmont

 

Pianoconcert nr. 4 in G op. 58

 

Tripelconcert voor piano, viool, cello en orkest op. 56

 

Vioolconcert op. 61

H. Berlioz

Les Nuits d’été

J. Brahms

Alt-Rhapsodie op. 53

M. de Falla

Siete Canzones Populares Espagnoles

Ch. Gounod

Faust Ballet muziek

J. van Dijk

‘Wat ben ik, dan een vogel in de schemering?’ voor mannenstem en orkest

A. Dvorák

Concert voor cello en orkest in b, op.104

 

Romance opus 11 voor viool en orkest

M. Ishii

Afro-concerto voor slagwerk en orkest

W.A. Mozart

Pianoconcert nr. 23

L. Orthel

Scherzo voor piano en orkest op. 20

G. Puccini

Preludio Sinfonico

R. Vaughan Williams

Five Mystical Songs

A. Vivaldi

Concert in Sol minore voor 2 cello’s, strijkers en B.C.

R. Wagner

Fünf Gedichte für eine Frauenstimme

 

 

Dansbegeleiding

 

 

 

Dansuitvoeringen op muziek van onder anderen Beethoven, Strauss, Martinu, Ravel, Milhaud en Bizet.